Das WeltAuto.

Kasutatud autod, mida võib usaldada. Garanteeritult.


Vahetusvõimalus

Kui olete otsustanud osta Das WeltAuto sõiduki, küsige Das WeltAuto koostööpartnerilt pakkumist Teie vana auto tagasiostuks. Kui tulevikus soovite vahetada oma heas korras oleva Das WeltAuto sõiduki teise kasutatud või uue auto vastu, hindame kindlasti vana auto esimese sissemaksena kasutamise võimalust.

Proovisõit

Das WeltAuto kvaliteedisertifikaadi saanud autode välimus ja tehniline seisund on praktiliselt uute autode näitajatele vastav. Veenduge ise ja registreeruge Das WeltAuto proovisõidule Teie poolt valitud edasimüüja juures. Garanteerime kvaliteedi ja piiramatu sõidurõõmu.

Kontrollitud sõidukid

Enne müügile panekut Das WeltAuto programmi raames teostakse Volkswagen töökojas igale autole põhjalik tehniline ülevaatus. Kontrollitakse nii sõiduki üldist tehnilist seisundit kui ka funktsioonide ja süsteemide tööd. Kahjustatud detailid vahetatakse Volkswageni kvaliteedinõuetele vastavate uute varuosade vastu. Kontrolli läbinud auto vastavust kvaliteedinõuetele kinnitab vastava autoriseeritud remonditöökoja spetsialist, mille kohta tehakse kinnitusmärge igale Das WeltAuto autole lisatud kvaliteedisertifikaati.

Professionaalne müügiettevalmistus

Korralik tehnilise seisundi kontroll on vaid pool võitu. Kui meie müüdav auto vajab parandusi, võite olla kindel, et need on professionaalselt teostatud. Soovime, et sõidukogemus oleks algusest peale erakordne. 

Garantii kasutatud autole

Valides Das WeltAuto sõiduki, võite kindel olla, et ostetav sõiduk on eelnevalt läbinud põhjaliku kontrolli, ning spetsialistide poolt heakskiidetud. Lisaks omavad paljud sõidukid veel ka kehtivat tootjagarantiid. Meelerahu ja mugavuse suurendamiseks on võimalik lisateenusena sõiduki garantiid pikendada/juurde osta. Täpsema info saamiseks pöördu müügipersonali poole.

Erinevad finantseerimise võimalused

Soodsad liisingu- ja maksetingimused, väikesed kuumaksed ja paindlikud tingimused lepingu tähtaja lõppemisel. Küsige infot liisingutingimuste kohta Teie poolt valitud Volkswagen Das WeltAuto partnerilt.

Kontrollitud ajalooga autod

 Me teame iga Das WeltAuto sõiduki kohta kõike. Meil on hea meel need teadmised Teile edasi anda, lisaks kehtib läbisõidugarantii ja on olemas hooldusajalugu.

* Kehtib Volkswageni autodele

Ümbervahetuse võimalus

Juhul, kui ostetud auto Teid ei rahulda, on Teil õigus 10-ne tööpäeva jooksul kuid mitte rohkem, kui 1000 km läbisõidul pärast lepingu sõlmimist, pöörduda Volkswagen Das WeltAuto koostööpartneri poole ja vahetada valitud auto teise samaväärse või parema Das WeltAuto sõiduki vastu.

Mobiilsusgarantii

 Kui Teie auto peab minema teenindusse – ka pelgalt kontrolli tarbeks – pakub Teie Das WeltAuto koostööpartner Teile alati säästlikku asendussõidukit.