Das WeltAuto.
Das WeltAuto.
Das WeltAuto.
Das WeltAuto

See on Das WeltAuto sõiduk. Das WeltAuto sõidukid on:

  • Kontrollitud sõidukid
  • Kontrollitud auto ajalugu
  • Mobiilsusgarantii
  • Professionaalne müügiettevalmistus
  • Proovisõit
  • Garantii kasutatud autole
  • Erinevad finantseerimise võimalused
  • Vahetusvõimalus
  • Ümbervahetuse võimalus
X

Volkswagen ID.BUZZ

Hind

59 950.00 €

54 900.00 €

(hind sisaldab km 21%)

Liising

710.84 € / kuus

Liisingukalkulaator

Sõiduki ID:
10360401 / E8712303239
Riik:
Läti
Müüja:
Moller Auto Krasta
Esmaregistreerimine:
01/2023
Odomeetri näit:
33 150 km
Registrimärk:
JT698
VIN-kood:
WV2ZZZEB9PH006985
Tehnoülevaatus:
01/2025
Kütuse liik:
elekter
Võimsus:
150 kW (204 hj)
Värv:
muu
Keretüüp:
kaubik
Uste arv:
4/5 ust
Käigukast:
automaatkast
Veoskeem:
tagarattavedu
Garantii:
Tehase garantii

Moller Auto Krasta

Krasta iela 54
Riga LV-1003
Läti

Jānis Kokins
 E-mail: Janis.Kokins@moller.lv Mobiil: (+371) 26304358
Dāvis Sprukuls
 E-mail: Davis.Sprukuls@moller.lv Mobiil: +37120364121
Raivis Reinsons
 E-mail: Raivis.Reinsons@moller.lv Telefon: +37120364085
Rinalds Varpins
 E-mail: Rinalds.varpins@moller.lv
Salvis Mihailovskis
 E-mail: Salvis.Mihailovskis@moller.lv Telefon: +37125441711
Roberts Uzarins
 E-mail: Roberts.Uzarins@moller.lv Telefon: 27823366